Przedszkole Tygrysek - Czas wolny

Czas wolny
Posiłki

ZAJECIA DODATKOWE

Każdego dnia odbywają się zajęcia plastyczne- różnymi technikami, a także zajęcia muzyczne- w trakcie których dzieci uczą się piosenek, tańców, wierszyków itp.

Także raz w miesiącu odbywają się wycieczki do teatru lub kina (Teatr Baj, teatr Guliwer). Dwa razy w roku, dzieci całą grupa odwiedzają stomatologa.

Placówka zapewnia także organizację czasu wolnego:

-pasowanie na przedszkolaka (w dzień nauczyciela) odbywające się bez udziału rodziców (wspólna zabawa nauczycieli i dzieci)- rodzicom udostępniona jest płyta DVD z nagraniem.

- wyjazd integracyjny we wrześniu (dzieci z rodzicami i grono pedagogiczne)

-Wróżby Andrzejkowe pod koniec listopada

-Spotkanie Wigilijne z rodzicami (ok. tygodnia przed Bożym Narodzeniem- jasełka przygotowane przez dzieci dla rodziców).

-Bal karnawałowy- (pierwsza połowa stycznia)

-Topienie marzanny- (pierwszy dzień wiosny)

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja